Travel Story «Shit I did it!»

Travelling around the world | Belgium | 0 Comments 04 January 2008 - Last Update 21 March 2008

We zijn ondertussen al 4 januari 2008 en het is dus een maand later dan ik eerst had gezegd maar de kogel is door de kerk!  Ik vertrek op 4 mei naar Bangkok om dan 2.5 weken later op Australische bodem te landen.  Ik ga naar Australië ... het klinkt nog steeds vreemd in de oren.  Soms voelt het alsof ik het niet echt besef (misschien omdat de mastercard-afrekening nog moet komen?) maar op een ander onbewaakt moment word ik overspoeld door een vlaag van angst.

Er zijn nog maar 4 mensen die het weten.  Maroos, Immig en Marc van bij O&V, Connections is vlakbij en ik had beloofd om het te komen zeggen, en Katelijne en Sien die hier namiddag waren.  Ik hou het nog wat stil (bang voor het besef?) tot ik er zelf wat verwerkt heb.

Nu kan ik beginnen plannen met helpx, kan ik gaan zien waar ik in Thailand naartoe ga en moet ik dringend werk maken van de vertaling van mijn cv.

Shit ... Ik ga naar Australië!  Ik ga eindelijk doen wat ik al zo lang wil doen ...

Ik ga naar Australië!
Ik ga naar Australië!
Ik ga naar Australië!
Nope het went nog niet!

 


A little English note for my GAP-buddies. Eef forgive me the errors in English and Dutch :)
Well I did it guys, I booked my ticket.  Still scared but hey you only live once ... I guess.  I'm leaving may 4th and take a stop in Thailand for 2 weeks.  Expedition Australia starts 2 5 weeks later in Sydney, on may 22th.
Marc I hope to meet you there in may and Ben you are warned ... I'll be in the country!  Let you know when I'm in Melbourne.

I'm going to Australia!
I'm going to Australia!
I'm going to Australia!
Nope I'm not used to it yet!

Evi Rica becomes Aussi Evi 

 

 

 

 

Photo albums from Belgium

just me (3)

30 March 2008 | Travelling around the world | Belgium | Last Update 30 March 2008

 

Post a Comment

 

      
This site is only viewable in landscape mode !
Session Tracking